Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Zdravím, chci se zeptat, mám v plánu si koupit herní pc a nevím jaký. Mám na výběr ze dvou s parametry:
1.Procesor: AMD A-Series A8-6410 Processor (2M Cache, 2,4 GHz)
Paměť: (1x4) 4 GB DDR3 1600 MHz / 1x volný slot
Grafická karta: ATI EXO PRO R5 M330 DDR3L 2G

2.Procesor: AMD A-Series A8-6410 Processor (2M Cache, 2,4 GHz)
Paměť: (1x4) 4 GB DDR3 1600 MHz / 1x volný slot
Grafická karta: sdílená AMD, intergrovaná grafika

Přesně nevím,co je to intergrovaná grafika, tak nevím, jestli nebude pomalejší ten druhý notebook. Chtěla bych, aby mi tam šel zaklínač 2. Poradíte mi prosím?

Ani jeden s tých notebookov nieje "herný". Pokiaľ chceš skutočne "herný" notebook tak si musíš siahnuť poriadne hlboko do kapsy a kúpiť nejaký namakaný MSI za 1000+ Eur. Tie notebooky, kt. ste si vybrala sú výkonnostne veľmi slabé a spustia niečo na úrovni HL2.

Přesně nevím,co je to integrovaná grafika,

Integrovaná grafika je grafický čip "vypálený" spolu s CPU na jednom kremíkovom čipe a umiestnený pod spoločným puzdrom(tzv. headspreaderom). Teda jednoducho..je to GPU zabudované v procesore. Integrované grafiky ale niesú na hry!