Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamy

Zdravím , všude mi skáčou reklamy ...na chromu už mam adblock a je to v poho , ale když zapnu např. Steam tak mi nachvíli na úvodní stranu Steamu vyskočí reklama na něakou registraci na něakou hru...nevíte co stím? Jinak sem si všimnul názvu "Ads by Unlocker"...

To Odeinstalovaní , sem našel jen jedinej podivnej soubor "ReportEmbed" a nešel odeinstalovat , jenže po testu MBAM to našlo 106 detektovanych souboru ...odstranil jsem je restartoval počitač a ten ReportEmbed tam nebyl což je dobře nejspíš . Ale reklamy zůstavají furt...jo a chci se zeptat jak spustím Nouzovej režim? a vtom ten test nebo jak si to myslel? :)

Tak sem tu , ten tutorial překvapivě nepomohl ...první Step . Odeinstalovaní sem tam nic neměl tak sem ho přeskočil tam i pišou že když ho nemáš tak přeskoč...a ten poslední Step taky , v Rozšiření chromu sem měl jen adblock ... , nic méně sem si všimnul pod tutorialem komentáře tipu " Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Change Adapter Settings > Right-click your active internet connection (usually Wi-Fi since everyone uses that, unless your using a desktop) and click properties > Now under the Networking tab, scroll down until you find Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) > Highlight that then click on properties > Both options in this windows should be automatic! The first option should be set to "Obtain an IP address automatically" and the second should be set to "Obtain DNS server address automatically!" If your computer belongs to a company or you actually have a custom DNS then this would not apply to you. Once you are finish, click "OK" and close the windows > Now go back into Chrome and reset your settings one more time and boom! It should work just fine. > Což vím co znamena až po bod kde se nachazím ve vlastnosti mého adaptéru a tam prej něco s IPv4 nebo co tak prosím o radu prej to pak funguje ...a jinak ty reklamy jsou ještě horší :D nemužu tady ani psát pišu to v Textovým dokumentu a pak to sem zkopíruju páč když sem chvílí na něaky strance netu tak mi to hned přepne na něakou reklamu na stahnutí nebo něco...prosím o radu je to fakt zlé :D