Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft VIP systém - MySQL

Zdravím.
Založil jsem si server u hostingu Hicoria a chtěl bych zde zprovoznit VIP systém
Hicoria sama o sobě má celkem zúžený výběr.
Ceny se pohybují od 20 do 99 kč + 1,6€
Bylo mi řečeno že pokud si chci udělat vlastní VIP systém musím si aktivovat MySQL a tam si to vše nastavit
Ceny, tvar SMS, skripty
Ale jak na to?
Popravdě se v tom vůbec neorientuji, mám tu na výběr SQL příkaz, Vytvořit tabulku, Import, Export
Když to vidím tak začínám pochybovat o tom že to je určené na tvorbu VIP systému.
Víte někdo o co jde? Máte s tím zkušenosti?
Pokud ano byl bych vděčný za jakoukoli pomoc.
Předem děkuji

Nevím teda jak to funguje dnes a zda už nějaký tyhle firmy dávají VIP systém zdarma, ale za mých dob kdy jsem pár serverů v cs 1.6 provozoval tak to vždycky bylo tak, že si každý provozovatel buď nechal napsat a nebo sám napsal celý ten VIP systém. Já osobně jsem si ho musel nechat napsat a "koupit". Takže jestli s tím nemáš zkušenosti a je to pořád tak jak to bylo, budeš muset někomu říct. Ale jak říkám, fakt nevím jak to funguje dnes.

edit: zde jsem ale našel přímo od Hicorie nějaký videotutoriál, tak to zkus, třeba to pomůže watch

edit2 : vypadá to, že hicoria na to má nějakou vlastní SMS bránu, vím že já musel mít zřízenou bránu přes "platební sms bránu" jiného poskytovatele, a přes něj musel běžet právě ten script který komunikoval mezi mýma serverama a jejich bránou, dnes už to je ale asi jinak :)

To video už jsem viděl.
Přes toto je to jednoduché stačí vybrat cenu a zadat příkazy které se po zakoupení aktivují.
Ale tam je ten problém že je to cenově omezené + na každou tu cenu mi jde vytvořit pouze 1 věc
takže kdybych chtěl prodat za 50kč třeba VIP na měsíc a jakýkoli druh spawneru tak bohužel mohu udělat jenom jedno.
Nebo alespoň tak se mi to zobrazuje