Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam: omezený účet

Dobrý den, chtěl bych se poradit, na email mi dvakrát došlo, že se někdo chce dostat na můj účet a žádá o ověřovací kód. Bylo mi to divné tak jsem klikl na zablokování účtu online. Ejhle, ale nyní jsem se přihlásil a mám omezený účet (logicky) ale problém je v tom že nevím jak jej zase odblokovat. Neumím anglicky tak na podpoře steamu nevím co dělat. Děkuji za rady.

Změna předmětu, původně: Steam účet (L-Core)

Já jsem kdysi měl něco podobného, přihlásil jsem se z nového zařízení a zároven ten den měnil heslo :-) 7 dní ban na tradovaní, nemohl jsem nic nakupovat ani prodávat... Ale jak říká L-Core, zákaznická podpora je asi nejlepší pomoc... Ale připrav se čekat, reagují do 2-4 týdnů, pokud vůbec