Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - Jen pro moji informaci

Mam dotaz ohledne hry The Elder Scrolls V: Skyrim. Jde mi o levelovani protivniku, kteri postupuji na vyssi levely spolecne s postavou za kterou hrac hraje. Tohle mi prijde padle na hlavu jelikoz RPG je prece o tom, ze zatimco na zacatku hry je pro me i ten nejslabsi protivnik tezky, tak postupne jak leveluji je pro me cim dal mensi prekazkou a na konci hry se ke me ani nedokaze priblizit a uz je mrtvy. Drive jsem hral Oblivion, ale jelikoz mi hra nesedla tak nevim jak se tenhle bethesdovsky styl hraje. Je mi jasny, ze protivnik neziskava lepsi vybaveni jako ja takze tam nejaky rozdil mezi mnou a protivnikem urcite je, ale asi to nebude tak markantni. Z meho pohledu tady tehle system serii The Elder Scrolls uplne degraduje.

Právě v tom Oblivionu to bylo ještě horší. Nejenom, že tam levelovali i nepřátelé, ale levelovalo tam i jejich vybavení. Takže přibližně na 20 lvl, jsem narážel na bandity s Daedrickým vybavením. A to byl teda masakr. Ve Skyrimu sice nepřátelé levelují, ale o dost pomaleji než ty. Sice to může být otravné, ale prodlužuje to hratelnost hry. Když tam máš nahráno 500 hodin, tak by pro tebe už nikdo nebyl výzva. Díky tomuto tam ta výzva pořád je.