Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo PS4

Ahoj. Možná to sem nepatří.
Mám si koupit konzoli Playstation 4 za 10.000kč asi(380€) nebo herni PC do 13.500 asi(500€) (asi nebude nejsilnejší)
Co je lepší ??
Kde mi půjdou lépe hry ?

• Za 500€ poskládás PC s obdobnym vykonem jako PS4.
S PC, Más víc mozností vyuzití jak s konsolí, neplatís mēsíční poplatek za to aby jsis zahrál, velká vyhoda pouzití mys+klávesnice moznost hrát s joystickem.
• Na PC, dle mého názoru, más vētsí rozvētvy slev na hry.
• Moznost UPgrade.
(Jak to mají console s rozlisením nemám prehled)
A nejses limitovany na 30FPS :-D (dodatek čistē provokativní)