Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam slevy a jejich uplatnění

Dobrý den, mám dotaz co se týká slev na steamu, když jsou nějaké ty bundly na steamu, dá se to uplatnit, i když už něco mám co je v tom balíku? Např. Mám Zakoupené ETS 2, Going East a High power cargo pack a v tom balíku jsou ještě různé painty a tak, tak jestli je možné to uplatnit.
Jinak by mě ještě zajímalo, jestli je lepší si steam peněženku nabíjet, přes herní kupony a jít s tím na terminály sazky a nebo zakoupit Paysafe card a nebo jesli je nějaký lepší způsob. Díky moc.

To vím, ale jak říkám nemám komu nemám nikoho jiného kdo používá Steam, takže mi jde jen o to jedno, pokud nějakou položku vyhodím, jestli se ta cena neupraví třeba na to dražší, nebo jak to je. Neříkám, že by se měla zvednout, ale jak to prostě je, když to nikomu darovat nemohu.
Já prostě tady v těch bundlech ještě nenakupoval.