Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V -Xbox one

Ahoj, je normalni ze po nasednuti do auta, se automaticky rozjizdi auto? Pri chuzi zas obcas postava zacne sama boxovat do prazdna..

Je to rozbitym gamepadem?

Btw xbox mam prvni den se hrou, vse je original

Normální to určitě není.

Nemáš na gamepadu zaseklé ("skoro zaseklé") nějaké tlačítko? Je gamepad do xboxu řádně připojen?
Může to být i vadným kusem.

Protože jsem konzoli nikdy neměl, netuším, zda je nutné nějak nastavovat kalibraci gamepadu. Mrkni se do manuálu, třeba jsi jen něco nenastavil.