Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam kartičky - k čemu je to dobrý?

Mám hry na Steamu. Občas vypadnou nějaký "kartičky", dávají se do Steam inventáře. To asi všichni znáte.
K čemu jsou dobrý? Krom toho, že se to dá prodat, ale nějak mi uniká smysl toho, proč to kupovat. To jako ze sběratelskýho fetišismu? Nebo k k čemu to?
Když to prodám, co z toho mám? Peníze, nebo jakou měnu?
Díky za odpovědi těch, co s tím mají zkušenosti, já to ani neprodávám, bo ani nevím jak a proč.

Takže si to shrnu - pro mě je to k ničemu. Tolik peněz z toho nepadne, abych na tom nějak vydělal, sleva na hru mě taky moc nezajímá, protože si hru koupím, až bude v pořádné slevě, tj. s cenou do 8€ u AAA titulu. Nějaký rankování profilu je mi u míst, kde některým hoří koudel, protože Steam mám pouze jako knihovnu her, žádný přátelé online mě nezajímají.