Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 PlayStation Plus (vyplatí se?)

Čau, nedávnou jsem si pořídil PS4 a váhám, jestli se mi vyplatí kupovat Playstation Plus účet, nebo zůstat bez něj. Zatím nějak moc multiplayerově hrát neplánuju, ale někde jsem četl, že se občas dá natrefit na nějakou hru "zdarma" kterou sony uvolní pro PS Plus účty. Je to tak? A stojí ty hry za to? Ptám se, protože na PS4 těch opravdu dobrých her, za který jsem ochotný dát peníze není až tolik a tak si nedokážu představit, čeho bych se na PS Plus mohl dočkat.

Není to občas, ale her zdarma je několik každý měsíc. Třeba teď je tam Metal Gear Solid V + další tři menší hry. Roční předplatné je na úrovni ceny jedné hry, takže v podstatě stačí jedna dobrá hra a už jsi na svém. No a ročně jich bude kolem padesáti, takže ta šance na alespoň jednu hru je docela velká.