Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dnesni hracska generace

Nevim jak vam, ale me prijde ze dnes se hraci ani hrami moc nebavi. Jediny co je zajima tak technicke specifikace. Ze ma ps4 o neco malo vyssi rozliseni nez xone, ze konzole brzdi vyvoj her, ze je Zaklinac downgradovan (takove veci se pritom delali vzdy, nikdy vysledna kvalita grafiky neodpovidala predvadenym videiim) a resi se skutecne kazdy nepodstatny detail a pritom se zapomina ze hry jsou tu od toho abychom se u nich bavili.

Hry mě samozřejmě baví, ale nechci hrát hry s kompromisy (nějaké médium, stahování detailů apod.). Hraji ty hry, které si mohu vychutnat plynule na maximum (v mém preferovaném rozlišení 1280*1024). Pokud zjistím, že hardware přestává stačit, koupím nový (minulý PC mi vydržel bezmála 7 let, měnil jsem akorát grafiku, 3x odešla v záruce), který má šanci zase řadu let mé požadavky plnit. Nemusím až tak hledět na každou korunu, o to je to pak jednodušší skládání :)

Zaklínačem 3, Far Cry 4 či GTA 5 se teď vůbec nemíním zabývat. Počkám klidně rok/dva, až cena spadne na čtvrtinu, až budou pořádně odladěné, vylepšené, se všemi DLC. Pak si to ve vánoční akcí za 9,99€ taky koupím; současný PC mi umožní jejich hraní dle mých požadavků na grafickou kvalitu levou zadní.

-----
A jak jsem už psal mnohokrát, kdyby 5 let nevyšla ani jedna hra, naprosto mi to vadit nebude. Hrát bych měl pořád i tak toho dost a dost. Vlastně jsem letos snad nic nekoupil (možná něco na Humblebundle za dolar, nevím). Ve wishlistu sice mám toho dost, ale jedná se spíše o sledovací databázi, než že bych za něco 49,99€ dal. Ani náhodou.