Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4/XBO

Protože se mi už nechtěl upgradovat můj PC rozhodl jsem se koupit si konzoli. Jelikož jsem byl vždy PC hráč tak nejsem Fanboy ani jedné značky. Mám par dotazů a potřeboval bych na ně znát odpověď.

1. Jde mi o grafiku (né až tak moc to bych si asi tu proklatou věcičku nekupoval) ale slyšel jsem že PS4 je na tom lépe je to pravda?
2. FPS. Nejde mi o 60FPS chci jenom vědět zda se hra např zaklínač 3 (ta by moji konzoli odpanila :3) drží stabilně na 30, a neseká se to
3. BAZAROVÉ HRY. To je asi můj nejdůležitější dotaz. Kdybych koupil bazarovou hru (už byla nainstalovaná a hraná) zda by mi fungovala se všemi možnostmi (multiplayer). Je to jako na PC že se hra váže k jednomu učtu ? PS4 prý bazarové hry podporuje.
4. Placený multiplayer- Můj zájem bude hlavně o SP hry ale i tak... Když mi vyprší PS PLUS a budu si ho dejme tomu za půl roku koupit znova zůstane mi postup v MP ?

Byl bych rád kdyby jste mi napsali svůj názor na XBO/PS4. Exkluzivity nepište, o ty mi moc nejde.

- Tenkrát jsem si vybral PS3 v domnění, že se masově rozšíří Blue-ray, tudíž bych nemusel kupovat Blue-ray přehrávač. Bohužel se to tu nechytlo a já jsem si řikal že jsem měl brát Xbox360. Některé hry na něm šly lépe, navíc když vyšel kinect, byla to celkem zábava. Ale PS3 měl pro změnu multiplayer zdarma. Jinými slovy, konzole mi přišly na stejno a rozhodnul bych se kterou z nich podle exluzivit.

- U této nové generace je to celkem jasné. FullHD hry s vyšším výkonem - tudíž PS4 (spekuluje se že až vyjde Directx-12 tak Xbox one bude výkonější až o 30% než je teď, ale to také mohou být jen marketingové žvásty microsoftu, aby zachránil prodeje, protože oproti Sony zaostávaj).

-Tahle generace je nová a dle mého další konzole vyjdou nejdříve za 4-6 let

To mě asi trochu mrzí no. Když máš PC tak ho sice musíš po čase taky upgradovat ale rozjedeš na něm starší hry. No ale uvidíme možná další generace překvapí podporou her z PS4, přece jenom je škoda zahazovat kousky za X tisíc. Taky mě trochu sere cena, ale myslím že i jako student utáhnu 3 hry ročně :D

1. PS4
2. Tady to bude prakticky stejný, možná je na tom o něco lépe PS4
3. Pokud někdo použije kod na multiayer tak si ho nezahraješ, jinak je to jedno.
4. Ten je u obou. S vypršením platnosti ps plus nemám zkušenosti, ale řekl bych že ti to určitě nesmaže postup.

Ale být tebou tak se na tohle všechno vykašlu a budu se řídit exluzivitama, ty jsou nejdůležitější při výběru konzole (i když píšeš, že ti o ně nejde tak stejně časem půjde, věř mi)

Díky, samozřejmě že exkluzivky jsou plus ale jde mi hlavně o novější hry. Hold moje dvoujádro už na hry nestačí a tak jsem si řekl že vyzkouším něco jiného. Asi půjdu do PS4 a Last of US je malinký výhoda, i když znám příběh.

Exkluzivity no beru to takhle. Nebudu kvůli několika her vybírat horší konzoli,i kdyby šlo o jedinou vadu nestojí mi to za to