Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herná myš a podložka k fps hre

zdravím, potrebujem poradiť ohladom kúpi myši a podložky na hranie CSGO atd...

aktualne mam
www.alza.sk

podložka, je vpohode ale kedže som nikdy podložku nemal tak som vybral zlú veľkosť, proste mohla byť o 50% večšia a niekedy je to problem. chcem sa ale poradiť či zaleží aka značka to je, či maju všetky podložky rovnaký povrch alebo maju odlišnú drsnosť povrchu... rozmyšlal som že vezmem napr toto: www.progamingshop.sk

dalej k tej myši ktoru mam pride mi že je to sice na pohlad fakt pekná myš ale čo stoho ked je to take hovado :)
no má cez 155g a je mohutná, nemam až také male ruky :D no aj tak mi pride tá myš veľká,ťažká čiže sa snou horšie mieri.
tie tlačitka čo su tam nevyuživam....takže akú alternatívu mam kupiť?

vopred dakujem za pomoc

Tu podložku Steel... mám, akorát o číslo menší a stačí. Povrch je super, teď se mi na ní zdá moje myš http://mysi.heureka.cz/gigabyte-gm-m8000x/specifik ace/#section moc lehká, a to v ní mám všechna závaží, celkem cca 180g. Takže být Tebou, koupím první podložku a tu Tvoji myš napřed vyzkouším, než koupíš novou. Jediná vada na kráse té podložky je barva, je na ní vidět každý bordel.

Osobně mám také SteelSeries Qck a nejlepší podložka jaká může být :-)

Myš, pokud chceš investovat Razer DethAdder Chroma... Já osobně používám nějakou od A4Tech za 500,- a zcela mi na CS:GO stačí. Dřív sem měl nějakou za 1500,- a byla k ničemu...

Podložka do 10e je ta Qck. U nás stojí asi 280 Kč, nevím kolik u Vás.

Myš bych doporučil do té ceny tuto... Bratr ji má přes 5 let a stále funguje. Já jen měsíc, ale nestěžuju si naprosto na nic.

Bezdrátovou ti nedoporučím, co dělat když se vybijí baterky a ty nemáš nabité ani náhradní?