Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie TS pri hre

Dobry vecer, chcem sa opytat ci sa nejak na TS3 neda nastavit aby mi ukazoval pocas hry kto rozprava... Nieco podobne ako ma skype ze ked hram, tak mam malu tabulku s volajucim... Diki

Má to háček... může tě kopat PunkBuster za overlay okno (to je ta tabulka s volajícími). Stejně snad poznáš lidi na TSku podle hlasu ne?