Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Key4you

Zdravim.Chcem sa spýtať,že vytvoril som si účet na key4you a idem si kúpiť hru cez paysafecard,tak ako mne príde na moju adresu hra alebo mi pošlú cd key tej hry na email?Potrebujem to zistiť,nechcem prísť o 50eur...Dik.

Ešte sa chcem spýtať,že jediný spôsob ako môžem ja platiť pretože nemám bankový účet je platiť cez paysafecard a keď idem platiť niečo čo stojí dajme tomu 30eur,tak môžem to zaplatiť tak,že kúpim 3x10eurové paysafecards a zaplatím to nimi?Dá sa to alebo musím kúpiť celú 50eurovú paysafcartu na ktorej mi potom zostanú zvyšné peniaze?