Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bomberman - králíci

Zdravím,

sháním starou kompletně českou hru která napodobovala bombermana, ale místo něj tam byl králík..vůbec si nemůžu vzpomenout na její název..kdyby někdo věděl tak to tu pls hoďte

Díky

pokud je to ona a někdo by ji chtěl pošlu přes úschovnu napište mi na email ondrej.havel@seznam.cz, jen mám s tou hrou malý problém při spuštění přes dosbox mi nejde zvuk pokud by to někdo vyřešil tak bych byl velmi vděčný ... bez toho zvuku to není ono...