Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:1.6 vs CS:S vs CS:GO

Už hodě dlouho se tu diskutuje o tom co je lepší.Nechápu co na tom GO všichni viděj.Mě na tom zaráží hlavně ten pohyb postav.Je to celý umělý když se podíváte jak ty postavy jdou a celkově se pohybujou.V tomhle je cs 1.6 100x realnější....

Já jsem hrál všechny díly a opravdu ne krátce. Na 1.6 zhruba 1300 hodin, Source asi 2500, Global Offensive 400. Osobně mi přijde Global Offensive nejlepší díky matchmakingu, který je vcelku pěkně udělaný. Vím, že metride by se mnou souhlasil, protože tu hru hraje taky. Bohužel, s příchodem matchmakingu padla komunita- již není potřeba. Pár českých serverů sice je, ale věřte mi, že ty chvíle kdy jste se sešli s kamarádama který jste potkali ve hře, hezky v 10 večer a dali si hezkou hru na Sourci, to bylo opravdu nádherné a bavilo mě to ze všeho nejvíce :-)

Právě kvůli ostatním lidem hraju GO. Na steamu mám koupené všehny CS (v rámci Valve complete packu), ale hraju jenom GO, kvůli kamarádům. Z asi 7 lidí, co znám a hrajou CS (samozřejmě přes GO jich znám daleko víc, ale teď mluvím o těch, co se s nimi v reálu potkávam skoro každý den) jich 6 hraje GO a 1 hraje 1.6 (a to spíše kvůli slabému pc)... Kdyby naopak 6 hrálo CS 1.6 a jeden by hrál GO asi bych hrál taky 1.6... Jde o to, že si chci zahrát s přáteli hru, jedno jakou ;-)

Ale abych nebránil jenom GO, kdysi, na 1.stupni základky, jsme taky jako děcka hráli 1.6 ... Dá se řìct, že jsem na tom několik let vyrůstal a ta hra je opravdu skvělá, bohužel časy se mění a jak už tady někdo napsal, GO je důstojný nástupce 1.6 :-)

Když už se chtějí hádat tak jdu na to.

1. To že potřebuješ něco silnějšího je pěkná hovadina.... (IGPU: Intel hd 4600 -> 100 fps) To že vy to nerozjede není problém globalka , mě se to zdá dobře optimalizované

2. Sám si řekl že si to hrál u kamaráda. Určitě jenom závidíš tak nadáváš jaká je s..... (čekám výmluvy že by si to nehrál ani kdybys to rozjel..)
Navíc ti určitě nedal zahrát Competetivní zápas (To na čem celá hra stojí) protože by spadl na Silver I.

3. Steam opravdu nemám...seká se mi. :( Takže Warez....

Mohl bych pokračovat dále ale už mě to nebaví.....

Nejlepší csko je pro mě CS:GO. 1.6 hraji taky ale jenom JailBreaky a HnS. Classic servery jsou o ničem.

Bugů jsem v 1.6 zažil opravdu hodně (i když většina byla u botů, v mp jsem jich moc nezažil). Hlavně v tom starším CS 1.6 ( před pár lety jsem chvíli hrál nějakou verzi 1.6 Standalone, která vypadala graficky líp a bugy tam nebyly žádné...)

Teď hraju GO a graf. bugů jsem taky pár viděl, takže obě hry jsou na tom stejně (u source nemám zkušenosti)...

Vidíš, já s tím problém nemám... Kdysi jsem hrál 1.6 a teď asi přes půl roku GO, o pbou brách můžu říct, že mi přirostly k srdci. (Tomu jednomu kámošovi, co hraje 1.6, jsem slíbil, že si to jen kvůli němu někdy nainstaluju :-D )

Mně stačilo 13k, navíc csgo není zase tak náročné - současné kancelářské pc s igp ho utáhne. Samozřejmě pro někoho se starým počítačem to může být problém (to chápu, před více než rokem jsem měl pc, co utáhlo jenom tu 1.6)
Já dám zase přednost hře, kterou si můžu zahrát s kamarádama... Což je GO.. Samozřejmě, že se někdy zahraje "klasika", ale to je tak jednou za čtvrt roku, ne kadždý den jako je tomu třeba v GO...

Dohadovať sa o tom, ktoré CS je lepšie mi nepríde logické, jednoducho každému sa môže pozdávať viac iný diel a nemusíme sa vôbec v názoroch stotožňovať. Nikdy som nebol CS hráč, ako krpci sme to maximálne občas zahrali na lan, ale tam to haslo, nijak ma to nechytalo, no po príchode GO ma CS chytilo neskutočným spôsobom a nie len samotné GO, ale opäť aj 1.6, ktorú sme kedysi hrávali, source som nikdy v živote nespustil a záujem ani o to nemám.
Ak niekto povie, že je GO len remake, tak je dobrý blázon. GO je obohatené o mnoho vecí, ktoré hru len vylepšujú a najmä perfektne premyslený matchmaking, ktorý síce má ešte svoje chybičky, no nie sú nijak extrémne. Druhá vec je fakt, že sa v tom točia neskutočné peniaze, ale čo ako? :-D Nechcel by som hrať niečo, čo nie je stabilné a nemá žiadne finančné zázemie ako niektoré pofidérne F2P hry. Kto chce, tak si tie skiny, bedne atď. pokúpi, je to jeho vec, beriem to ako príjemné osvieženie hry. A k náročnosti, GO nie je hra, kde by sa mal človek kochať grafičnom, keď je potreba, detaily si znížte, no napriek tomu si stojím za tým, že to náročná hra skutočne nie je. Na mojej 5 ročnej láske to ide stabilne aj nad 350 FPS pri znížených detailoch.