Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Penalizace CS:GO

Čau lidi
Dostal jsem penalizaci na 7 dní ve hře Counter Strike Global Offensive
Připojoval jsem se na zápas a v tom mi spadl internet, a když už zase šel tak už tam bylo, že jsem se nestihl připojit před začátkem zápasu
Nevíte, kam napsat aby mi to zrušili, nebo tak něco?

Zákl. penaliazce je 30 min, později se to zvyšuje až tuším na měsíc... každopádně se to jednou za čas zase sníží zpět na základních 30 min (vlastní zkušenost) - tzn. že už musel mít několik banů po sobě v nedávné době... A těžko říct, jestli ty předchozí bany byly také způsobeny vypadáváním připojení...

To že se dostává penalizace za to když se sám odpojím chápu ale proč sem dostal penalizaci na 7 dní za to že sem se od spoluhráčů nechal kicknout protože sem nechtěl hrát proti třem spinboterům ?