Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Origin

Ahoj před vánocema jsem si koupil battlefield 3 v tesku za 500 kč z cd klíčem který musím samozřejmě aktivovat na originu, po vánocích dostanu lepší vykonější počítač a chci si stáhnout battlefield 3 na ten nový, nainstaluju origin příhlasím se na účet kde mám battlefield 3 a? leda tak hovn* skusím aktivovat klíč znovu napíše že jsem ho už použil nechápu proč v sekci kde mám hry není battlefield 3 aktivovaný abych si ho mohl stáhnout, to má origin takový deb*lní systém? na steamu to aspoň jde -.- děkuju za odpovědi btw
ps: mám stejnou ip adresu jako na starém pc

Přihlašuješ se opravdu k jednomu témuž účtu?

Na starém PC ti B3 pořád funguje, ne? No tak na novém nainstaluješ Origin, přihlásíš se k tomu původnímu účtu (login/password) a B3 tam musíš mít. Stáhneš, hraješ.

Nemůžeš mít spuštěné dva Originy (stejný účet) na více PC najednou.

Ještě je možné, že má Origin nějaké problémy. Mně ale (teď zkoušeno!) funguje vše, jak má.