Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoT ---- Zaseknutí při přihlášení do hry!

Ahojte, žádám o radu s World of Tanks 9.5
Po Instalaci WoTka a následnému spuštění, mi naskočila přihlašovací obrazovka, přihlásil sem se, a načítalo se tam to synchronizování dat a obchodu atd.. pak aktualizace posádky, po 10ti sekundách se mi to seklo a mně nic jiného nezbývalo, než WoT vypnout natvrdo.
Jakákoli rada mi může pomoci.

jeste tohle.
Je pravda , ze se chyba zacala objevovat po zmene v nastaveni graficke karty - rozliseni, stiny , efekty atd. zkuste provest smazani

Pro win XP: Start>Spustit>%appdata%>Wargaming.net>WorldOfTanks > smazat "preferences"

Win 7: C/users/vaše jméno/appdata/roaming >>> to samé ^^^^