Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoT ---- Zaseknutí při přihlášení do hry!

Ahojte, žádám o radu s World of Tanks 9.5
Po Instalaci WoTka a následnému spuštění, mi naskočila přihlašovací obrazovka, přihlásil sem se, a načítalo se tam to synchronizování dat a obchodu atd.. pak aktualizace posádky, po 10ti sekundách se mi to seklo a mně nic jiného nezbývalo, než WoT vypnout natvrdo.
Jakákoli rada mi může pomoci.

mam problem, ze spustim bitvu a nacita se oranzovy had. cca v polovine se to zastavi a hudba pokracuje, po chvili je uplne klid. Bohuzel pomuze jen tvrdy reset. Po restartu musim rychle vstoupit znova do hry, kdyz to nestihnu dostavam varovani od managementu WOT, ze jsem se neucastnil bitvy. Ja chtel, bohuzel system mi neumoznil na poprve vstoupit. Taky nevim kde je problem, preinstalace hry nepomohla. Zacalo to delat po 2 letech hrani, mam jiz 3. pocitac a na 2. se to chovalo stejne. Problem nastane tak 1,2 z 15 her. Nekde byl navod na odstraneni problemu a to ... vycisteni DNS pres cmd okno prikaz ipconfig /flushdns. Dnes jsem to zkusil uvidim.

jeste tohle.
Je pravda , ze se chyba zacala objevovat po zmene v nastaveni graficke karty - rozliseni, stiny , efekty atd. zkuste provest smazani

Pro win XP: Start>Spustit>%appdata%>Wargaming.net>WorldOfTanks > smazat "preferences"

Win 7: C/users/vaše jméno/appdata/roaming >>> to samé ^^^^