Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mody zvyšující reálnost/obtížnost do her

Celkem zajímavý článek o hrách a možnosti stažení modu do nich. Celkem mě zaujal

- STALKER: Call of Pripyat
- FARCRY 3
- SKYRIM

ODKAZ

Co si myslíte o hrách vy? Mě již dlouhou dobu přijde, že vývojáři obtížnost her snižují. Nepamatuji si, kdy se mi napsled stalo, že bych hru kvůli obtížnosti musel několikrát načíst, či se na danou misi lépe vybavovat. (pokud nepočítám bug či chybu v ovládání).

Doporučuju Stalker: Shadow of Chernobyl na nějtěžší obtížnost. Pokud někdo celou hru projde tak, aby žádnou misi nemusel opakovat víc jak jednou, má u mě bonbón. Nebo rovnou balíček Lentilek.

CoP už je jednodušší a o hodně, nevím, co je k tomu vedlo. (mám dohráno 100% úkolů na nejtěžší)

Jinak já spíš radši oddechovky (třeba Tropico), kde obtížnost není tím hlavním (i když ono udržet ostrov bez prachů a s padesáti rebelama taky není vůbec sranda).

Ale souhlas. Dohrát Dooma na nejtěžší... asi jsem to ani nikdy nezvládnul. Dnešní hry bez problémů.

Mody stahovat nebudu, co jsem jednou dohrál, znovu mě už nebaví. I tak to je ale zajímavá věc.