Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A čím to ovládáte?

V souvislosti se zakoupením nové hry jsem se rozhoupal k zakoupení gamepadu - doteď jsem ovládal všechny hry na klávesnici.
A tak mne napadla zvídavá otázka: jak jste na tom vy? Hrajete na klávesnici, nebo máte nějaký jiný ovladač (Gamepad? Volant? Joystick?)? Případně je kombinujete?

Jo, já právě úmyslně neuvedl, o kterou hru jde - koupil jsem ve slevě FIFA 13 a tam to ovládání klávesnice/myš je takové všelijaké. Hrát se to dá, ale očekávám, že gamepad bude lepší. Ještě v dobách osmibitů jsem měl k ATARI 800XE joystick, od té doby hraju výhradně na klávesnici - tak jsem zvědav, jak mi to půjde (a co vše na tom gamepadu půjde hrát).