Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mate radi masinky?

Ahoj,

s bandou dalsich lidi hrajeme jednu browserovou onlinovku, kde se jezdi s vlackama a vozi se zbozi tam, kde je potreba. Jestli mate radi masinky, nechcete se k nam treba pridat? :-) (nebojte, ref linky vam posilat nebudu - nechci odmenu, chci spoluhrace)

vyhody: nase fajn parta, ktera ochotne vysvetli, nauci, zasveti, pomuze (mame skype chat, takze pokud taky vedete skype, tim lip)
nevyhody: je to ve flashi :-|

Jde o Rail Nation - na webu muzete omrknout, jak to vypada.. a pokud byste meli zajem, muzete se ozvat a domluvime detaily :)

Hrál jsem 2 kola někdy před rokem v létě / na jaře a jako jednorázová zábava je to dobrý. Bohužel se u toho skoro furt musí sedět (pokud to teda člověk bere vážně :-D) a bez plus účtu se hraje znatelně hůř (hlavně pomalejší výzkum v laborce je znát).

Btw: jedna z odměn jsou i zlaťáky ne? Ty se daj využít ve prospěch města (třeba zrychlení vlaků při soutěži měst), tudíž to pomůže i těm, kdo se přes onen link regnou.

Pokud jsi to hral pred rokem, tak se to od te doby trochu zmenilo. Pribyli cestujici a je tam spousta dalsich drobnych zmen. Jo a je na to uz i mobilni aplikace, i kdyz musim rict, ze ta je dobra leda na utraceni penez a vyzkumnych bodu :-)

No, kdybys to nahodou chtel znovu zkusit, tak nekdy pristi tyden se nam restartuje server.