Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebo PS4 ?

Zdravím potřebuji pomoci dostal jsem počítač a ten má intel 7, 16gb ram, a (nvidia gtx 780) myslím ale nevím to jistě :).

Ale plánuji že bych si koupil na hry playstation 4.

Na čem myslíte že budou hry v lepším grafickém rozlišení ?

Budu rád za každou odpověď

Konzole nikdy nebudou vydávat lepší grafiku než PC, konzole jsou jen od toho že se na nich žádná hra neseká :))
Takže doporučuji si žádnou konzoli nekupovat a navíc když máš tak silného compa :))

Konzole nikdy nebudou vydávat lepší grafiku než PC, konzole jsou jen od toho že se na nich žádná hra neseká :))
Takže doporučuji si žádnou konzoli nekupovat a navíc když máš tak silného compa :))

Pokud můžu poradit tak nekupuj. PS4 ma jedinou výhodu a to exkluzivní hry (zatím jedině Last of US). Na PS4 hry nebudou vypadat tak jako na tvém pc.Navíc další výhodou je že hry jsou levnější a není tam placený MP.

Podle mě je to zbytečných 10 000Kč. Schoval bych si ty peníze na hry a případně gamepad ( a máš z toho "skoro" konzoli :D), ale na moje rady nedej počkej ještě na pár názorů :D

Mě to zajímá. Ty nemáš žádné pořádné důvody, že? Proto jen bezhlavě prosazuješ svou i když víš, že to není pravda. Pak to akorát zakecáváš.

Já ti napíšu klidně desítky důvodů, proč si koupit PC.

Abych odpovědel na dotaz: Nech si PC: 1)MP zdarma
2)Mnohem více her
3)Střílečky ti půjdou mnohem lépe
4)Zahraješ si na tom i strategie
5)K PC gamepad pripojis, k PS4 klavesnici a mys ne
6)PC propojíš s ostatními věcmi v domácnosti-tiskárna,budík,wifi, televize
7)I když na PS4 jsou některé exkluzivky, přiznejme si, na PC jich je většina
8)Na konzoli si neuděláš prezentaci do školy
9)Mnohem lepší grafika her.
10)PC je upgradovatelný

Takto můžu pokračovat

Tak mně stačí, když hra jede stabilně na 60 FPS, víc můj monitor stejně neumí zobrazit... Myslím, že mi jde spíše o to, jestli je hra na dané platformě pohodlně hratelná... což podle mého názoru na herní konzoli není... Alespoň ne tak dobře jako na stolním počítači... Stále mi přijde, že konzole je vlastně jen počítač s gamepadem, tudíž si na PC připojím gamepad a jsem spokojený... Ale to je samozřejmě jen a pouze můj názor, někdo to třeba vidí jinak.

herně už je tom mnohem líp konzole Opravdu by nás zajímalo jak jsou na tom herně lépe. Konzolové hry jsou uplně stejné jako PC VERZE (Až na tu špatnou grafiku,fps,dražší hry,placený MP). Jediný co mě napadá jako pozitivum je že za jednu hru vysolíš tolik peněz že si té hry budeš hodně vážit :D

PS: Jo a kdyby si chtěl napsat tak jako většina Konzolistů že si hru více užiješ na gauči s ovládačem v ruce , tak gamepad i gauč jdou k PC přikoupit :D

Já si nemůžu pomoct, ale u konzolí mi vadí několik věci:
- ovladače - asi o zvyku, ale myš je standardní součást PC, narozdíl od konzole a přijde mi s ní mířit líp, než s kloboučkem na ovladači
- ovládání ve hrách - především herní rozhraní, např. teď hraju hru Fable III, která je předělávka z konzole. Hra dobrá, ale menu, interakce... jsou prostě krkolomný.
- ukládání her - PC hry obvykle umožňují hru uložit kdykoliv, konzolové obvykle to mají složitější. Nový konzole nevím, ale u starých Playstationů to bylo blbý, obvykle systém checkpointů

A na PC vidím mnohem víc her, nejen těch AAA titulů, ale i různých oddychových klikaček a skládaček, často jsou zdarma, hry na PC jsou obecně levnější, stačí se podívat na slevy na Steamu. Multiplayer obvykle zdarma.

Důvody proč (ne)pořídit konzoli:

1) Dražší hry
2) Většina z nich jede na 30 FPS (cinematický efekt)
3) Naprosto stejný multiplayer jako ten na PC, akorát placený (a to se vyplatí)
4) Hraní FPS her na gamepadu je prostě "lahůdka"

Omg, tak toto už je moc. Já chápu, že se diskuse nemusím účastnint, ale to nejde. No a co sakra. Tak někomu sedne víc konzole. Tak se třeba podělejte, že má někdo jiný názor než vy. A snažte se mu vysvětlit, že je úplnej debil, že má na situaci jiný názor. Pochopitelně ten váš je podloženej vaší pravdou. Opravdu, tomu říkám poradna. Já nechci nic vyvolávat, jen poukazuju na to, že někdo si myslí, jak je objektivní, ale né každý má stejné preference. Když tak milujete PC, jděte se přihlásit ke klanu PC Master Race. Ale nešpiňte poradny prosím. Já to fakt nemyslim zle ani jako útok. Osobně hraju raději na PC z několika důvodů, ale kdo jsem, abych soudil druhé za jejich názor? A kdo jste vy? Jen se zamyslete a nechte to plavat bože. Svět bude lepší, věřte mi.

EDIT. trochu k zakladateli topicu. Já vim, že je to těžký. Ale tohle je prostě flame jak prase. Jsem si jistej, že jestli se jen trošinku zajímáš o tu PS4, co si chceš koupit na hry, tak si můžeš všude, a tím myslím VŠUDE, zjistit, jak to s ní je. Tak proč tak okatě. Na googlu ti to najde 40 100 000 výsledků. Příště 2x použij google a 1x piš na poradnu.

Graficky na tom stejné hry budou určitě lépe vypadat na tvém PC.
No a tak se musíš jen rozhodnout, zda ti konzolové exkluzivity, které na PC nejsou, stojí za nákup PS4.

Flamewar je zbytečný, každý si bude stát za svým a snese důvody, proč je x lepší než y. A na to se autor threadu ani neptal :-p