Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač - kniha

Dobrý den!

Netýka se to tak uplně her - ale věřím, že je zde spousta fantasy nadšenců a poradíte mi.

Chtěl jsem se zeptat, zda-li nevíte o nějakém internetovém knihkupectví kde se dají zakoupit knihy Zaklínače - o nějakém knihkupectví, které pak poskytuje například i nějaké výhody, nebo něaké slevy pro další nákupy - kde se dají sehnat potom sehnat i nějaké stolní hry. :)

Díky všem

Díky :)

Jeden známý už zde nakupoval Warcraft serii knih ...

Ta cena není špatná ... nakonec jsem ale přemýšlel, jestli to nezkusím sehnat v knihkupectví někde ve městě ... vyjde to samozřejmě levněji ...

Přemýšlel jsem právě o nějakém stálem knihkupectí, kde bych pak nadále kupoval i další knihy a stal se (řekněmě) členem nebo stálým zákazníkem a třeba bych pak dostával nějaké slevy atd. :D