Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed Unity na NEXT GENU - 900p s dárečkem v podobě 30fps locku

Zdravím,
tak po tom, co se tu za poslední rok Ubisoft dušuje tím, že s výkonem "NEXT_GEN" krabiček bude AC Unity běžet v plynulých 60fps ve FHD to pravděpodobně (na 100% ;-)) dopadne takhle:
http://games.tiscali.cz/tema/ubisoft-kroti-vasne-k vuli-udajnemu-snizeni-rozliseni-v-assassin-s-creed -unity-243738
Nevím, jak ostatním, ale mně příjde docela směšný, že po tom, co tu už rok všem cpou, jak jsou ty nový konzole úchvatně výkonný a že na tom teď poběží vše bez sebemenšího škobrtnutí, plynule ve FHD, tady vlastně po roce přiznají, že už narazili a musí se vše zase osekávat a snižovat.

Toť k výsměchu, ale hlavně mně to pak vadí jako PC hráči, sice si to zahraju plynule v 1200p a v mnohem lepší kvalitě než na těch krabicích za deset táců, ale i tak to možnosti PC opět limituje.
Co na to říkáte? :-)

30 fps je málo. Na pasivní sledování filmů to stačí, ale na interaktivní obsah ne. Vždy když hraju nějakou náročnější hru a fps padá k těm 30-ti, je to poznat. Jako by chyběly informace o dění. Mám vždycky takový nepříjemný pocit a jsem nucen se více soustředit. Např. když hraju Trackmanii na NTB. Ve vysoké rychlosti projet nějaký těžší úsek je mnohem snazší při 60 fps než při 30 fps. Pokud to hraju při nízkém fps delší dobu, tak se cítím spíš vyčerpaný, než abych u toho relaxoval. A hry hraju hlavně pro relax ve volném čase, tak se přece nebudu s něčím stresovat. Je to škoda. AC série se mi moc líbila. Od jedničky po Revelation super, pak už trochu slabší.