Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed Unity na NEXT GENU - 900p s dárečkem v podobě 30fps locku

Zdravím,
tak po tom, co se tu za poslední rok Ubisoft dušuje tím, že s výkonem "NEXT_GEN" krabiček bude AC Unity běžet v plynulých 60fps ve FHD to pravděpodobně (na 100% ;-)) dopadne takhle:
http://games.tiscali.cz/tema/ubisoft-kroti-vasne-k vuli-udajnemu-snizeni-rozliseni-v-assassin-s-creed -unity-243738
Nevím, jak ostatním, ale mně příjde docela směšný, že po tom, co tu už rok všem cpou, jak jsou ty nový konzole úchvatně výkonný a že na tom teď poběží vše bez sebemenšího škobrtnutí, plynule ve FHD, tady vlastně po roce přiznají, že už narazili a musí se vše zase osekávat a snižovat.

Toť k výsměchu, ale hlavně mně to pak vadí jako PC hráči, sice si to zahraju plynule v 1200p a v mnohem lepší kvalitě než na těch krabicích za deset táců, ale i tak to možnosti PC opět limituje.
Co na to říkáte? :-)

Osobne tohle nechapu. Kdysi jsem u kamarada hral Halo a ta hra me byla na gamepadu naprosto nehratelna. Ale taky jsem u nej hral Ac(tusim ze 2) a musim uznat ze to mi zase prislo velmi pekne. Ja osobne ja veliky FPS hrac bych konzoli mit nemohl. A ta grafika: osobne uz grafiku ani neresim,pokud jde hra plynule. Dnesni hry jsou totiz pro me zcela dostacuji i na very low. Ty co potrebuji porad ULTRA,nejsou hraci,pouze se kochaji grafikou. A navic k cemu ti je grafika(byt nejlepsi),kdyz pribeh je na urovni COD?

Tak proč by to tam být nemohlo, každej ať si nastaví dle svých možností. Když vyšel Trasspaser tak to jen tak někdo nespustil, později Far Cry tak to taky na max. spustilo taky jen pár nadšenců, stejně tak později crysis a tak by se dalo pokračovat až do teď. Mě je vcelku jedno zda hraju na ultra nebo high, ale ať si hráči co maj takový herní dělo pošmáknou.

Nevadí. Poslední hru, kterou jsem si od Ubisoftu koupil, bylo Far Cry 3, a nic dalšího od nich už kupovat nebudu, ani kdyby to byla nejlepší hra za posledních 10 let. Ale vypadá to, že konzole jsou takový novodobý zlatý důl, když jsou lidi ochotní raději platit za horší kvalitu více peněz než jinde za lepší kvalitu méně. Já bych klidně prodával hry na konzole od 2000 Kč a výš a i tak by se po nich jen zaprášilo. ;)

30 fps je málo. Na pasivní sledování filmů to stačí, ale na interaktivní obsah ne. Vždy když hraju nějakou náročnější hru a fps padá k těm 30-ti, je to poznat. Jako by chyběly informace o dění. Mám vždycky takový nepříjemný pocit a jsem nucen se více soustředit. Např. když hraju Trackmanii na NTB. Ve vysoké rychlosti projet nějaký těžší úsek je mnohem snazší při 60 fps než při 30 fps. Pokud to hraju při nízkém fps delší dobu, tak se cítím spíš vyčerpaný, než abych u toho relaxoval. A hry hraju hlavně pro relax ve volném čase, tak se přece nebudu s něčím stresovat. Je to škoda. AC série se mi moc líbila. Od jedničky po Revelation super, pak už trochu slabší.