Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spuštění online hry

Dobrý den,půjde mi hrát s touto sestavou - Výrobce Lenovo

Model ThinkPad T400

Procesor Intel Core 2 Duo P8400 2,26Ghz, L2 cache 3MB - dvě jádra

Operační paměť 3GB DDR3

Pevný disk 160GB

Optická mechanika DVD-RW

Display 14,1" WXGA 1280 x 800 pixelů

Grafická karta Intel GMA 4500MHD
online hra která má tyto minimální požadavky , minimum pentium IV 3GHz,RAM 1GB,VGA128MB,optimální požadavek Core2Duo,RAM4GB,VGA256 MB? Děkuji.

koupil jsem tuto sestavu ASUS X53TA-SX156V Procesor
Typ procesoru: AMD A-Series
Frekvence procesoru [MHz]: 1 900 Displej/Grafika
Rozlišení displeje: 1366 x 768 (HD)
Úhlopříčka displeje ["]: 15,6
Grafická karta: AMD Radeon HD 6650M
Výrobce grafického čipu: AMD
Velikost grafické paměti [MB]: 1 024 Operační paměť
Typ paměti: DDR3
Frekvence paměti [MHz]: 1 333
Velikost operační paměti [GB]: 4,hraji hru rappelz,hra mi na notebooku jde dobře,ale spodek a pravá část hry je oříznutá,nevím co s tím . Děkuji za radu.