Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pád hry Battlefield 2 při načítání mapy v SP

Zdravím lidi,
chci se zeptat. Dnes jsem si chtěl zahrát po delší době jedno kolo v SINGLEPLAYERu u Battlefield 2 a při přihlášení do hry přes offline účet (ten online díky ukončenému GameSpy už nejde) hra po zvolení dané mapy spadne. Konkrétně spadne při proceduře: Starting Server
Nevíte proč už nejde hrát ani singl? Nebo je problém někde jinde?
Pozn.: cca tak před 2-3 týdny vše ještě běželo v pořádku.

Díky za rady.

Problém jsem vyřešil:
Hru jsem zkusil kompet reinstalovat a problém zpočívá v tom, že hra spadne vždy, když se přihlásíte přes jakýkoliv svůj vytvořený profil. Po reinstalaci se v Singleplayeru nastavil defaultní profil DefaulPlayer a přes tento profil lze SP hrát normálně jak v BF2 tak v AIX 2.0.
Vytvořil jsem si pak svůj offline účet se svým nickem, ale zde při volbě mapy hra opět padá. Je tedy zřejmě problém s herními účty ač jsou offline.

Kdyby měl někdo stejný problém, tak ať víte jak na něj.

Ale BF2 jede stále online multiplayer...Jen musíš přes BF2 HUB, stáhnout, nainstalovat, zaktualizovat a jedeš normálně Ranked servry jako před tím, než to EA odpískalo..
Ano, příjdeš o svůj účet a hodnosti které jsi měl, ale hrát online jde a pořád to mastí dost lidí, na to, že je to 2005 :)

Lze překopírovat soubory účtu defaultPlayer do druhého adresáře, kde je nově vytvořený profil, soubory přepsat, přepsat v souboru "c:\Users\*jméno*\Documents\Battlefield 2\Profiles\0002\Profile.con" položku "LocalProfile.setNick - Jméno" a hra funguje s novým jménem.
A díky, měl jsem s tím přesně tyto problémy :-)