Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pád hry Battlefield 2 při načítání mapy v SP

Zdravím lidi,
chci se zeptat. Dnes jsem si chtěl zahrát po delší době jedno kolo v SINGLEPLAYERu u Battlefield 2 a při přihlášení do hry přes offline účet (ten online díky ukončenému GameSpy už nejde) hra po zvolení dané mapy spadne. Konkrétně spadne při proceduře: Starting Server
Nevíte proč už nejde hrát ani singl? Nebo je problém někde jinde?
Pozn.: cca tak před 2-3 týdny vše ještě běželo v pořádku.

Díky za rady.

Problém jsem vyřešil:
Hru jsem zkusil kompet reinstalovat a problém zpočívá v tom, že hra spadne vždy, když se přihlásíte přes jakýkoliv svůj vytvořený profil. Po reinstalaci se v Singleplayeru nastavil defaultní profil DefaulPlayer a přes tento profil lze SP hrát normálně jak v BF2 tak v AIX 2.0.
Vytvořil jsem si pak svůj offline účet se svým nickem, ale zde při volbě mapy hra opět padá. Je tedy zřejmě problém s herními účty ač jsou offline.

Kdyby měl někdo stejný problém, tak ať víte jak na něj.

Lze překopírovat soubory účtu defaultPlayer do druhého adresáře, kde je nově vytvořený profil, soubory přepsat, přepsat v souboru "c:\Users\*jméno*\Documents\Battlefield 2\Profiles\0002\Profile.con" položku "LocalProfile.setNick - Jméno" a hra funguje s novým jménem.
A díky, měl jsem s tím přesně tyto problémy :-)