Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde a co se krade nejvíce(pokec o warezu)

http://games.tiscali.cz/tema/analyza-ukazuje-miru- kradeni-her-torrenty-v-jednotlivych-americkych-sta tech-241854

Článek o tom, kde v USA a co se krade přes torrenty nejvíce,
přivedlo mě to k otázce - Myslíte si, že se to zlepšuje? Nebo je tu pořád tuna hajzlovských zlodějů, co si to místo placení dvacky na Bundlu sosnou a pak budou argumentovat sra*kama typu, že nemají peníze a že tím nikoho neokrádají atp.? Že si to zkusí a pak koupí/odinstalují, když je to baví/nebaví, dobře, ale znám takový, co v životě nic nekoupili, hru sice vychválí, jak je supr udělaná, ale aby za to debílek zaplatil dvě kila a nahrál stovky hodin na originálu, to ne.
Co si o tom myslíte? Díky.

osobne by som povedal,že sa softwarové pirátstvo všeobecne drží stále v priemere na rovnakej úrovni,piráti boli,sú a budú a "konzumenti" warezu tiež,sú aj ludia,ktorí by si hru/program nekúpili,ani keby stál korunu,už len z princípu načo platiť,keď to môžem mať zadarmo,ďalší záhadným spôsobom každých "pár týždňov" obetujú tisícky za najnovšiu grafickú kartu,najnovší procesor a príslušenstvo,ale poskytovatelom programov/hier,tým hajzlom nenažraným kapitalistickým nebudú ochotní obetovať ani halier,lebo tí hajzli nenažraní chcú,aby im niekto za tie hry/programy platil,aká nehoráznosť od nich a ešte väčšia nehoráznosť od tvorcov operačných systémov,ktorí chcú tiež za svoj program peniaze,to už je vrchol,aj keď ten operačný systém prežije niekolko generácií upgradov hardwaru herného počítača,veď predsa platí : my na to nemáme peniaze,preto máme morálne právo používať nelegálny software,veď by sme si to aj tak nekúpili,takže tvorca softwaru by aj tak žiadne peniaze sa svoju prácu od nás nedostal,tak sme hrdí warezáci,hrdinovia najväčší,lebo len neschopní platia a používajú legálny software.....