Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (about) Crysis 3

Koupil jsem za 5€ na Originu (ve Francii se zase chlastá ]:)) a nelituji.

Nastavení všeho na maximum/ultra, hra jede naprosto plynule (se zapnutým v-syncem), hraji v 1280*1024. Nádherné detailní prostředí v "zaskleníkovaném" NYC, v tomto ohledu odfláknutý Crysis 2 je zapomenut. Příjemné je zaměřování nepřátel, není potřeba mačkat nějakou klávesu, sympatičtější je i získávání nanomodulů do oblečku a zvyšování jejich účinností plněním příslušných úkolů.

Akorát mě mrzí, že není možno se pohybovat volněji.
Kuše je výtečná, škoda 9 šípů (dají se používat znova, pokud člověk přijde k ošípované mrtvolce), šetřím si je a používám jiné zbraně v režimu maskování, jeden náboj, dalekohled. Rambo styl mě nikdy nebavil.

Dějem mi to spolu s C2 trochu připomíná cyberpunkový Deus Ex 1, i když tady je interakce hráče naskriptovaná.

Někde v poslední třetině hry (jsem v misi Rudá hvězda vychází či jak se to jmenuje) jsem přerušil, abych si od těch sci-fi skřetů oddechl. Dal jsem si "Vulcano" do Crysis 1 (někde jinde to tady doporučoval myslím IQ37), to je panečku krása :-)

Lesíky, kopečky, korejci, základny, velká mapa. Dvě hodiny zabere, i více, když si dá člověk práci.

Kdyby udělali tu hru bez mimozemských "cosi", byl bych určitě radši. Ale za 5 euro jsem i tak spokojen.