Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na assassins creed

Dobry den chci se zeptat jesli mi pujde na to to pc assassins creed
Typ CPU DualCore Intel Core 2 Duo E6300, 1866 MHz (7 x 267)
Pracovní paměť 1773 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Grafický adaptér ATI Radeon HD 3600 Series (512 MB)
Disková jednotka Seagate ST3160815A SCSI Disk Device (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
Optická jednotka HL-DT-ST DVDRAM_GSA-H60N ATA Device
Čtečka pamětových karet

Hlavně rozhodují podporované instrukce, typicky verze SSE apod. U hodně starších CPU by mohl být problém, ale tady IMHO nebude. Leda že by engine využíval SSE4.1, to dvoujádro podporuje max. SSE3.

U GK zase rozhoduje Shader Model. Je potřeba min. verze 4.0 a jeho GK podporuje 4.1, takže problém taky nebude (pokud jde o spuštění, hrát na tom bude dost obtížné).