Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování OS a Instalace Grafických ovladačů

Čus... Přeinstaloval jsem si z XPček na Visty a Counter Strike 1.6 mi pořád přepíná do nejhorří grafiky aneb Software Mode .. Instaloval jsem stovky ovladačů ale žádný mi nepomohly ... Název : Standard Graphics Adapter VGA - Typ čipu: Intel(R) GrantSdale G-Graphics Chip Accelerated ...

Hanyse.k takže když si objednám XP CD tak mi pojede Coun ter Strike ale musim si nainstalovat ovladače ale jaky to mi musite vysvetlit protože sice s PC umim ale v Instalace grafických ovladačů ne , a mam jednu prosbu vždy když nainstaluju nový OS tak se mi na určitém disku kde OS bylo nainstalováno tak nevadí když složku "Windows.old" která má asi kolem 15-20 GB nevadí když jí smažu? nechci zas vidět hlášku "BOOTMGR is missing press CTRL+ALT+DEL restart"