Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim bug ???!!!!

Ahoj lidi hraju skyrim a dělám misi Kde mě delfína posíla do Riftenu do Nor krysích dír abych si promluvil s Esbernem Esbernovi řeknu že znám delfínu a že mám pamatovat na 30.mrazivce (tajný heslo) a on mi odpovi : Opravdu jsi to ty drakotozený radši pojď dál a řekni mi o tom víc.
Avšak on mi ti dveře neotevře ani když čekám třeba půl hodiny je asi nějaký bug nebo něco takového, hru mám koupenou a nevím co s tím.

Poradily by ste mi nějaký konzoloví kòd na přeskočení této mise nebo něco poradily prosím ??

...........vyčetl jsem,že se má stát před futrama,hra uložit F5 a načíst,je slyšet jak chrastí klíče v zámku,že odemyká,ale dveře furt otevřít nejdou.Takže znovu načíst a zkoušet,asi na na šestnáctý se dveře otevřou...........