Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BF 3 těžké začátky Recona

Začal jsem hrát BF 3 a asi mi nejlíp sedí Recon. Jenže ty sniperky jsou slabý dost, jak se dostanu k lepší zbrani? Ideálně L96 nebo M98b ? Automaticky se mi nabídnou na vyšším levelu? A jak ideálně používat radar?

recon je nejméně silná persona, navíc většina hráčů s ním neumí hrát týmově.

Na začátku se musíš naučit hrát s tím co máš. Není to vůbec špatné, a než si odemkneš výše vzpomínané zbraně, tak zjistíš, že je vůbec nepotřebuješ. ;-)

Nevím co myslíš pod pojmem "radar", pokud t-ugs, tak položit ve své blízkosti (tím bude vidět na minimapě každý nepřítel v blízkosti tugs-u), pokud radiomaják, tak to je spawn pro členy tvého squadu.

edit: viz http://bf3blog.com/battlefield-3-equipment-and-gad gets/

z hlediska teamplay jsou důležité soflam (navádění raket na zaměřený cíl), MAV (spotování na mapě) a radiomaják (spawn squadu).

Zkoušel jsem hrát za Assaulta, ale to je jen na velmi krátkou vzdálenost. Tou zbraní se nedá nic trefit, navíc když všude kolem pobíhají lidi s xx vylepšenými zbraněmi. Lidičky, za jakou postavu nejčastěji hrajete?

@Touchwood
Jak si to myslel, že ty lepší zbraně už pak potřebovat nebudu?