Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW požadavky u her: procesor a graf. karta

Zdravím mám takovej dotaz proč u HW požadavku her píšou procesor i7 a graf. kartu napr. NVIDIA GeForce 460 ? neměl by to v cajku utahnout i5tka na ultra ?
Proste mi nejde do hlavy kdyz na ultra pozadavky hra pozaduje i7 a pak grafiku napr. GTX 560 ti
dalsi priklady. http://www.spite.cz/menu/clanky/watch-dogs-hw-poza davky-2
http://www.spite.cz/menu/clanky/max-payne-3-hw-poz adavky

Taky to nechápu, asi mají jen něco podepsanýho s intelem, aby donutili kupovat si lidi dražší kousky. Ve hrách se většinou mnohem víc zapotí g. karta než procesor.
+ i7 je spíš na programy a rozdíl mezi i5 a i7 ve hrách není podle mě znát.

Tak tohle téma bymě taky zajímalo, třeba teď nový wolfenstein, zas tak supur grafiku to némá a kombinace GPU GTX 460 s CPU i7, prostě nechápu?

Minimum System Requirements for Wolfenstein: The New Order

OS:Win Xp 32
Processor:Core 2 Duo E4400 2.0GHz,Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
Memory:2 GB
Hard Drive:6 GB
Video Card:GeForce 9500 GT 1GB GDDR3,Radeon X850 XT
DirectX:DX 9

Tohle jsem našel na netu, ale našel jsem i to co píšeš ty, na ofiko stránkách se mi zatím HW požadavky nepodařilo najít. Tak kdo ví co je pravda :)

Tak tohle je vůbec sranda. Jinak v doporučených má na disk 50Gb, což mě zaráží že by minimum bylo 6Gb. Prostě jsou to blbci, kdy se snaží aby lidi kupovali pořád nový železo. Já si stěžovat na svůj stroj rozhodně nemůžu, ale tohle je prostě moc divný.

No divné to je každopádně ;-)

Recommended System Requirements for Wolfenstein: The New Order

OS: Win 7 64
Processor: Core 2 Duo E8400 3.0GHz,Phenom II X2 560
Memory: 4 Gb
Hard Drive: 6 Gb free
Video Card: GeForce GTS 450, Radeon HD 4870
DirectX: DX 10

Nicméně Wolf je již koupen a aktivován na Steamu, tak počkám a hned jak půjde stáhnou otestuji. Docela se na to těším a podle posledních gameplay videií nevypadá vůbec špatně, snad se nespálím;-)

Jo ten comp co tydy mám napsaný tak ten přesně mám. Z toho zda a jak hra pujde obavy nemám, ale jak píšeš jsem zvědavý kolik si nakonec hra kousne na disku. Ale asi to bude těch 50, když jsem teď koukal, že v den vydání vyjde 7Gb patch pro PS4, tak počítám s podobným na PC.

Tak jsem začal stahovat wolfensteina a na steamu mi to ukazuje že se stahuje 40,7 Gb. Je možný že už to rovnou započítali s tím mega patchem:-D a zaokrouhlili na 50Gb:-D

Jo vychází, ale na steamu už je k předstáhnutí se spuštěním po půlnoci. Já v PC nemám žádnej warez, s tím jsem zkončil jak jsem začal vydělávat peníze.;-)