Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krádež účtu

Dobrý den.
Hraju online hru League Of Legends a kámoš mi ukradl postavu žádné peníze sem nedal do toho.Jelikož mi změnil heslo a jámu také změnil heslo a říkal že do tý postavy dal 3000kč můžu mít od policie čr ,nějaké poplatky nebo můžu být trestně stíhán ?

být trestně stíhán

- Aby mohl tzv. Kamarád podat trestní oznamení musel by mít 18+ a to asi nemáte ani jeden co? Tak bych to preskočil.
TiP~ Najdi si jineho kamaráda.

zákony tu nejsou dělané pro slušné lidi

- To nejsou ani tady a docela uz me to začíná srat, aby zákon pracoval jak má, je zapotreby mít dobrē napráskané bankovní konto, nebo jinou barvu pleti.

- Aby mohl tzv. Kamarád podat trestní oznamení musel by mít 18+ a to asi nemáte ani jeden co?

Jen bych upřesnil, že trestní oznámení může učinit kdokoliv, nemusí to být pouze osoba dospělá. Aspoň v ČR to tak je.

To nejsou ani tady a docela uz me to začíná srat, aby zákon pracoval jak má, je zapotreby mít dobrē napráskané bankovní konto, nebo jinou barvu pleti.

Na jednu stranu mě těší, že to není problém jen ČR, osobně jsem si myslel, že třeba ve Francii to bude lepší, na druhou stranu to je špatně. S tím napráskaným kontem celkem souhlasím, o barvě pleti nemluvě ;-)