Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Borderlands 2 co-op problém

Ahoj, chci si zahrát s kámošem Borderlands 2. Ale bohužel se nám na sebe nejde připojit. Takový to problém má více lidí. Předem děkuji za odpovědi a rady co s tím.

Ok, takže
Hra steam, originál
Mody-pouze čeština, ale bez ní to též nefunguje
Verze-nejnovější na steamu, všechny updaty staženy
PC- oba win 7 a dostatečně výkonné na hru, internet oba 20Mb/s
Popis: Když se připojíme na toho druhého, tak to chvíli loaduje a pak jsme zpátky ve vlastním menu, je jedno jestli se připojíme do vlastní hry nebo do menu lobby, prostě to nejde.

Komu od updatu 1.81 nejde coop při instalovane CZ, tak odinstalujte hru, pomoci CC Cleaneru smažte v registrech vse s Borderlands 2 a také smažte slozku s hrou + v dokumentech. Pote instalujte hru a RUCNE vlozte CZ.

NEFUNKCNI COOP dela soubor z CZ jmenem "Startup_LOC_INT" ve slozkach "\WillowGame\CookedPCConsole". Tzn. tento soubor NEVKLADEJTE, zbytek CZ rucne prekopirujte do slozky s hrou.

Testovano na dvou pc a v obou pripadech je funkcni CZ i COOP.

Jedina "vada" je občas rozhozeny text s diakritikou.

PS: Pokud jste měli nainstalovanou češtinu oba dva tak
si to musíte opravit oba jinak vás o opět hodí zpět do
lobby

Snad pomůže.