Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Borderlands 2 co-op problém

Ahoj, chci si zahrát s kámošem Borderlands 2. Ale bohužel se nám na sebe nejde připojit. Takový to problém má více lidí. Předem děkuji za odpovědi a rady co s tím.

Komu od updatu 1.81 nejde coop při instalovane CZ, tak odinstalujte hru, pomoci CC Cleaneru smažte v registrech vse s Borderlands 2 a také smažte slozku s hrou + v dokumentech. Pote instalujte hru a RUCNE vlozte CZ.

NEFUNKCNI COOP dela soubor z CZ jmenem "Startup_LOC_INT" ve slozkach "\WillowGame\CookedPCConsole". Tzn. tento soubor NEVKLADEJTE, zbytek CZ rucne prekopirujte do slozky s hrou.

Testovano na dvou pc a v obou pripadech je funkcni CZ i COOP.

Jedina "vada" je občas rozhozeny text s diakritikou.

PS: Pokud jste měli nainstalovanou češtinu oba dva tak
si to musíte opravit oba jinak vás o opět hodí zpět do
lobby

Snad pomůže.