Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 4 Grafické vlastnosti

mam gta iv a grafiku 2GB (prý mi tu hru má utáhnou na maximum)
a když ji nastavim na max tak mi to v nastavení píše využito 800MB z 2000 MB a přitom to nevyužívá celou grafiku jak ji využít celou?

A když to nastavím v nvidia control panel takto:
Využití apex automaticky - přepnu na cpu tak ta hra běží líp když nastavim vše na very hing ale malinko se to seká jak to udělat aby se to vůbec nesekalo?