Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace her z humble bundle

Koupil jsem si nový humblebundle kde jsou i droidí hry, viz www.humblebundle.com Stáhl jsem a nainstaloval jejich aplikaci, postahoval hry, resp ravensword 2 (cca 600mb) a snažím se jej nainstalovat. Stále mi to ale píše, že "aplikace nebyla nainstalována".

Žádné bližší upřesnění, že třeba tablet nesplňuje HW požadavky, nebo není místo. Mám tablet Nextbook 8 IPS quad, v interním úložišti je 404MB volného (tohle místo se neobsazuje při instalaci jiných her z HB), NAND flash 1,69GB volného a karta SD 10GB volného. Nejde nainstalovat ani Brokensword, který má kolem 780mb.

Přiznám se, že se moc nevyznám v těch androidích úložištích, nechápu jak to pracuje s volným místem k ukládáním dat, takže je možné, že jen nemám místo "na disku". Ale to se mi nezdá, protože jak říkám, jiné hry instalované přes stejnou aplikaci fungují a to místo na interním úložišti nezabírají.

Zkusil jsem aplikaci stáhnout přímo jako instalační balík ve formátu apk a následně nainstalovat přes správce instalací, ale hodí to úplně stejnou chybu. Už si nevím rady..

Pokud by někoho něco napadlo, dík!

EDIT: Zřejmě v tom nejsem sám http://www.galaxy-tab2.com/forum/showthread.php/52 07-Can-t-install-Ravensword-2-on-my-Galaxy-So.

EDIT2: podle Gplay je aplikace s tabletem kompatibilní.

EDIT3: stejná chyba i při pokusu o instalaci na Huawei G510. Ne že bych si myslel, že by to bylo hratelné, ale šlo o pokus. Aplikace nebyla nainstalována, nic jiného. Gplay opět uvádí kompatibilitu.

Takže fakt nedostatek místa v interním úložišti. Není mu úplně jasné, jak to funguje, protože tablet má vlastní integrovanou pamět 8 Gb, z toho je několik giga volného a jen giga je jakási interní pamět, která je teď skoro plná. Hru se mi po odinstalaci nepotřebného balastu z tabletu a uvolnění místa v tom interním úložišti povedlo nainstalovat, ale opět je plné interní úložiště a už se tam nic nevejde.

Fakt nechápu jak android pracuje s volným místem...

Tím návodem myslíš tohle?

EDIT:
I just took one of my other Next8P's running an Android 2.3 build and did the following to flash this (and it worked):
1.) Unzip CWM_Recovery onto my EXTERNAL_SD
2.) Unzip FLASH_FIRST on my Windows PC
3.) Run RK29Update, check the Loader box, hit Format, then Flash after that finishes
4.) On the tablet, it should boot into CWM
5.) Select Wipe Data / Factory Reset and confirm
6.) Select Backup and Restore, and then select Restore, then 2012-04-18.04.47.45, then Yes - Restore
7.) After complete, select Reboot System Now

It should boot up.

It will give you an error about the NAND flash (internal SD storage) being corrupt, just let it format it and you're good to go.

EDIT #2:
To anyone trying mine or ChristianTroy's ROM in the US, download this file and put it in /system/bin (using Root Browser or Root Explorer or similar...)

Reboot.

This will enable pretty much the full market. Thank ChristianTroy for the tip!

To už je fakt asi nad moje schopnosti, resp. moc se mi do toho nechce...

EDIT: Respektive teda vůbec netuším co s tím mám dělat.

Kašlu na to. Tak to víš, relativně výkonné zařízení za relativně málo peněz. Docela dobrý poměr cena výkon, až na tuhle věc a drobnou chybu firmware kdy občas tablet nejde zamknout jsem spokojen. To s tím interním úložištěm se před koupí nikde moc nedočteš, dokud člověk nezačne prolézat třeba i cizojazyčné weby...