Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skyrim v

nechapem ako niekto takuto zabugovanu nedomyslenu odflaknutu pr. hory ako vlnena deka kktinu moze si niekto vobec nainstalovat FUJ tot vse

Změna kategorie, původně: PC hry (L-Core)

[plna dragunova magickov co caruju vualaaaaa a same scripty/quote]
[quote]tak ked som zato dal peniaze tak to nemam hrat

Jedna základná otázka : Tak načo si si to teda kúpil ? Na zadnej stránke obalu máš min.požiadavky pre hru.Vadí ti príbeh/postavy ? Na nete sú recenzie tak ja neviem s čím máš problém,rozhodne si hry "naslepo" nekupuj.