Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skyrim v

nechapem ako niekto takuto zabugovanu nedomyslenu odflaknutu pr. hory ako vlnena deka kktinu moze si niekto vobec nainstalovat FUJ tot vse

Změna kategorie, původně: PC hry (L-Core)

sorry admirali.. ale musel som sa vyrozpravat .. su to moje pocity z myho vnitrku vite.
Ale je to pravda a preco mi tu pravdu nechcete uznat? po spusteni hry som si zakril oci a vypol pc aby som nechytil epileptisticky sok z tej zdivosinej hry kde kon pada z kazdej druhej hory na chodnik... stavalo sa to asi dakedy aj v minulosti za doby apacu.. aha

Nám problém porozumět tomu, co píšeš

pr. hory ako vlnena deka kktinu

plna dragunova magickov co caruju vualaaaaa a same scripty

zdivosinej hry kde kon pada z kazdej druhej hory na chodnik

Někdo má rád Skyrim, někdo CoD, někdo Sims, někdo Hello Kity. No a co? :-p

Ve Skyrimu (Legendary Edition) mám odehráno kolem 50 hodin, jsem přitom docela na začátku, kolem levelu 11 nebo 12. Ve hře mám kolem 15GB modifikací (včetně svých úprav a překladů). Zatím jsem se s žádným bugem myslím nesetkal. To, že ve vanilla hře postavy při výskoku vypadají divně, je pravda. I na to naštěstí existuje modifikace. Koně jsem zatím neměl a ani o ně nějak nestojím.

Skyrim budu hrát řadu let (samozřejmě, že ne v kuse :-)). Představuje pro mě zatím asi "nejhodnotnější, nejtrvanlivější, nejsvobodnější" hru tohoto desetiletí.

Já bych si zase na PC nenainstaloval CoD, NHL, FIFA, LOL, WOW a spoustu dalších věcí.

Tak tak. Chodím, prozkoumávám krajinu, vedu rozhovory (spousty úkolů), sbírám květiny, věci a snáším to do baráku (nic moc chýše za 5000). Dost zabere i testování modifikací. Hru pravidelně ukládám a po testech modifikací, které by působily jako cheaty, zase načítám původní pozici.

Krásné lázně jsem si vyzkoušel: 11427?
To pár hodin zabere :)
Zatím mám takovéto věci pro vlastní postup ve hře deaktivované, na to bude čas, až budu někde na té 40-50.

Tak a co si cakal? :D za tie roky nevedia spravit nieco poriadne konecne po dlhej dobe nieco aj to dosrat a nespravit to poriadne, vzdy som narazil na zasrany bug znechutilo ma to uplne a tie kmitave tiene dpce bleea... je medzi troma (najlepsimi) no... ^^

Ok,fester (nick je čudný ale čo už,)skyrim tieto chyby má ale všetko sa dá vyriešiť,takže : 1.Bugy má,ale vyriešiť sa dajú príkazmi,cheatmi(keď ste poctivo splnili úlohu tak to cheaty nie sú)2.Vlnená deka ? Treba mať dobrú grafiku a PC ! Ináč to ani nehrajte (Ja nemám ani jedno ale funguje mi to v pohode) 3.Áno,v tej dobe apaču sa to aj odohráva - trochu neskor.Takže keď niekto pochopí o čo v tejto hre ide,teší sa na to kedy to spustí tak si to nainštalujte !

a vyvojari nemali cas to testovat a bugy opravit?? prosimta co to meles hral som to na max.
ano tesi sa ale to je priemerny hrac nie narocny a je mu jedno ako ta hra vyzera no mne nie.. pretoze ked uz nieco take robim tak poriadne

[plna dragunova magickov co caruju vualaaaaa a same scripty/quote]
[quote]tak ked som zato dal peniaze tak to nemam hrat

Jedna základná otázka : Tak načo si si to teda kúpil ? Na zadnej stránke obalu máš min.požiadavky pre hru.Vadí ti príbeh/postavy ? Na nete sú recenzie tak ja neviem s čím máš problém,rozhodne si hry "naslepo" nekupuj.