Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim - koupě pozemku

Ahoj,
už dlouhou dobu si chci koupit pozemek, začal jsem teda ve městě Falkreath, tam jsem 2x/3 pomohl lidem, bohužel jsem pak prostě nemohl najít někoho, komu bych mohl pomoct. Tak jsem se na to vykašlal a dělal úkoly pro Hávy a dobyl Samotu, potom jsem jen přišel do města, kde byl novej Jarl a tomu řekl, že jsem pomohl lidem(přitom mně ještě 1 chyběl), on mě jmenoval zemanem, ale pořád mi nejde ani u jarla a ani u správce koupit ten pozemek, u správce mám jen možnosti:
"Jsi nervózní, že máš být nový správce?",nebo: "Jak se může dívka stát správcem?"(nebo tak něco)
Zkoušel jsem to i v dvou dalších městech, ale tam správci odmítají absolutně komunikovat.
Nevíte jak na to? Původně jsem chtěl počkat než se fakt stane tím správcem, ale už to trvá hrozně dlouho...

Tak jsem pátral dál a narazil na tohle:

Hey guys, So, I've noticed a lot of people from Gamespot posting that they can't purchase land from Falkreath after purchasing the Hearthfire add-on. None of the threads I've read on Gamespot seem to offer a fix for the "bug". And they've been locked so, I can't add onto them. Anyway, the fix is real simple. In fact, it's not a bug, but an oversight by the player. You cannot be offered a quest by the Jarl of Falkreath unless you have completed any other outstanding "Rare Gift Radiant Quests". So, if you have any of these rare Gift Radiant missions marked as incomplete in your quest journal, you need to complete it first: - Getting the book The Mirror for captain Aldis in Solitude - Getting a Mammoth Tusk for Ysolda in Whiterun - Getting the book Song of the Alchemists for Lami in Morthal - Getting the book Night falls on Sentinel for Rustleif in Dawnstar - Getting an Amulet of Arkay for Torbjorn Shatter-Shield in Windhelm Once you have completed those rare Gift Radiant Quests, the Jarl of Falkreath will offer you a quest when you speak to him. You need to complete all three of his quests to be offered to buy land: - Fetch the Jarl a drink - Kill a bandit leader - Help the citizens of Falkreath Happy fus ro dah'ing! ^.^

Pokud jsem pochopil, tak je to úmyslně a musím splnit nějaký questy předtím než se mi ta možnost zpřístupní. Pro jarla jsem už vše udělal, ale zítra se podívám na ty jiný úkoly, snad to zabere, jinak fakt už nevím...

Stačí zjistit jaký vliv máš u Jarla pomocí příkazu:

player.getrelationshiprank 19822

pokud je 2 a menší napiš tento příkaz:

player.setrelationshiprank 19822 3

hned potom ti Jarl dá úkol a po jeho splnění si můžeš koupit u správce dům :-)