Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead trigger sekanie textur

Dobrý večer, prajem stiahol som si hru do mojho tabletu Prestigio PMP5588C Duo, details. madfingergames.deadtrigger&hl=sk jedná sa o túto hru ked spustím hru tak sekajú textury všeliako farebne, už si neviem radi. Najnovší firmware, nič som v nastavení nemenil. Ďakujem vopred. Teda miznutie textur...

To bude blbnout páč je to česká hra a ty jsou vždy plné bugů. Já sem to hrál chvíli a kvůli špatné ovladatelnosti jsem to smazal, protože je to hrůza, ale nápad dobrý, třeba se jednou dočkáme něčeho pořádného.

To si děláš srandu??? Tyhle všechny hry sem hrál a musim říct fakt bída. Hry to jsou plné bugů to už i ten battlefield 4 který má mraky bugů je proti těmhle hrám king. Call of duty to má bugů velmi málo s vyjímkou ghostů u multiplayeru kde to je trošku neoptimalizovaný ale jinak je cod masterpiece. Jediná mafia 2 trochu za něco stála, ale i tak naprosto nevyužitý možnosti u vozidel o proti gta a celkově gta to je uplně jiná liga. Neřikam, že se naši nesnažej, ale srovnávat to s americkýma a ještě si myslet že máme lepší hry to opravdu ne.

Jak můžeš porovnávat cod a mafii, když jsou to odlišný typy her to můžeš porovnat s gta a to je nesrovnatelně lepší než mafie ve všech směrech. A jestli tady jsou správný pařani, tak ti to jen potvrdí. A proč měnit engine v cod??? když to furt dobře funguje??? Já nemam zájem si každý rok kupovat novej komp jen kvůli někomu kdo neni spokojenej s enginem to fakt ne a doufám, že na tom cod vývojáři nebudou nic měnit. Cod je v fps hrách jedna z nejlepších her. Jako konkurenci uznávám Medal of honor, Far Cry, A ještě Battlefield, ale Český fps hry??? Tam maj teda co dohánět.