Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead trigger sekanie textur

Dobrý večer, prajem stiahol som si hru do mojho tabletu Prestigio PMP5588C Duo, details. madfingergames.deadtrigger&hl=sk jedná sa o túto hru ked spustím hru tak sekajú textury všeliako farebne, už si neviem radi. Najnovší firmware, nič som v nastavení nemenil. Ďakujem vopred. Teda miznutie textur...

To bude blbnout páč je to česká hra a ty jsou vždy plné bugů. Já sem to hrál chvíli a kvůli špatné ovladatelnosti jsem to smazal, protože je to hrůza, ale nápad dobrý, třeba se jednou dočkáme něčeho pořádného.

To si děláš srandu??? Tyhle všechny hry sem hrál a musim říct fakt bída. Hry to jsou plné bugů to už i ten battlefield 4 který má mraky bugů je proti těmhle hrám king. Call of duty to má bugů velmi málo s vyjímkou ghostů u multiplayeru kde to je trošku neoptimalizovaný ale jinak je cod masterpiece. Jediná mafia 2 trochu za něco stála, ale i tak naprosto nevyužitý možnosti u vozidel o proti gta a celkově gta to je uplně jiná liga. Neřikam, že se naši nesnažej, ale srovnávat to s americkýma a ještě si myslet že máme lepší hry to opravdu ne.

Jak můžeš porovnávat cod a mafii, když jsou to odlišný typy her to můžeš porovnat s gta a to je nesrovnatelně lepší než mafie ve všech směrech. A jestli tady jsou správný pařani, tak ti to jen potvrdí. A proč měnit engine v cod??? když to furt dobře funguje??? Já nemam zájem si každý rok kupovat novej komp jen kvůli někomu kdo neni spokojenej s enginem to fakt ne a doufám, že na tom cod vývojáři nebudou nic měnit. Cod je v fps hrách jedna z nejlepších her. Jako konkurenci uznávám Medal of honor, Far Cry, A ještě Battlefield, ale Český fps hry??? Tam maj teda co dohánět.

Mě se zdá, že retardovaná komunita je někde jinde ne v Americe. Bez Ameriky bychom byli v době kamenné. To by sis teď nepařil na kompu natož na chytrejch telefonech. To je vidět že vlastníš proti Americe subjektivní názory. Cod určilo směr ostatním hrám bez něj by pc prakticky nemělo smysl mít. Ale tady něco psát, to je jak křičet ve vakuu.

Proč bych měl pařit na chytrejch telefonech? ::)
Telefon je na telefonování, ne?

Za chvíli se bude na telefonech i vařit a hry se budou hrát na chytré žehličce? No když to někde koupí, proč ne, že…

Cod určilo směr ostatním hrám bez něj by pc prakticky nemělo smysl mít

To si musím někam zapsat.

Možná pro tebe, ale pro mnoho lidí je to výborný když si může zapařit kdykoliv. Například třeba když denně dojíždí. Když někdo je furt u pc tak to zbytečnost je, ale jinak je to velmi podstatná novinka nikoliv zbytečnost.