Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim HELP pls

Zdravím, už hodně lidí se jistě setkalo s problémem u DLC jako Dawnguard kdy se hra při ukládání suveréně vypnula a save s postupem nebyl nikde, nebo jiné problémy. Můj konkrétní problém je právě v ukládání postupu. Zkoušel jsem pročítat různá herní fóra způsobem odkaz za odkazem na googlu už asi třetím dnem a právě mi došla trpělivost řešení hledat a rozhodl jsem se požádat o pomoc, zda-li by někdo věděl jak se dá tento bug DLCčka fixnout. Párkrát se mi povedlo hru uložit a tak nějak jsem postupoval příběhem. Zde je pár informací:
Sestava: není nutno vypisovat, kvalita na Ultra v hodně namódované hře. 30 FPS stabilních při měření Frapsem.
Verze hry 1.9.32.0.8, SKSE 1.6.16 ...
nexus mod manager 0.46.0
postup načítání pluginů
Skyrim.esm
update.esm
dawnguard.esm
unofc dawnguard patch.esm
a ostatní vložené módy, ostatní DLC vypnuty jejihž updaty DLC taktéž
TESSEdit 3.0 nevykazuje žádný problém s načítáním pluginů.
Věděl by někdo, jak problém SAVE/LOAD hry fixnout ?
Mockrát děkuji za odpovědi :puff:
Pokud fix tohoto problému ani neexistuje budu rád i za jakékoli tipy a triky nebo rady vlastních zkušeností ;-)

Pokud se kompl u jiných her nevypíná,zazálohoval bych savy a jak říká SliMous-přeinstaloval bych to.
Viděl bych to na problém s mody.Zkus hrát bez modu jen s DLC a pak postupně přidávat další a sledovat jak se hra chová.
Pokud máš stáhlou hru,muže to být i tím...

mno zkusím to ale bude to asi na dýl :-/ předevčírem jsem ji přeinstalovával kvůli chybám v texturách ale problém s ukládáním zůstal, nevim jestli by to mohl dělat nějaký mód protože jsem je postupně správně za sebou instaloval hned zpátky. Je to stažená verze hry, ale lidem s originálkama to dělalo taky. Mno abych řekl pravdu přeinstalovávat a postupně módovat od začátku se mi to nechce, ale jestli že není jiná možnost, nic jiného mi nezbývá, než to zkusit :-/ Dám pak vědět ;-)

Zdravím, mám úplně stejný problém, nemůžu uložit Skyrim, původně mi nešel uložit poté jsem vymazal úplně všechny bývalé savy, potom to šlo ale když si chtěl zahrát brácha tak také smazal savy a v tuto chvíli to nejde ani savenout 😂 takže nejspíš úplně stejný problém