Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se vám hrálo v roce 2013? :)

Tak co jste za minulý rok všechno dohráli, jaká hra vás nejvíc chytla? Co si chcete zahrát v tomhle roce? Mě chytlo nejvíc asi HL 2 a nově rozehraný Skyrim, z MP her pak asi CS:GO :-). A tenhle rok si snad zahraju GTA V na pc :-)

Minulý rok jsem dohral cod ghosts , assassins creed iv black flag , need for speed rivals , splinter cell blacklist , hraju mp battlefielda 3 a 4... Minulý rok mě nejvíc zazjala assassins creed IV Black flag - paradni pribeh , grafika a hlavne hratelnost , behem pristiho tydne se chystam hrat GTA V az mi prijde na xbox . A abych nezapomnel taky mam dohrany Crysis 3 , tomb raidera 2013 , remember me ,saints row 4 . A moc se tesim na assassins creed liberation hd pro pc :)